Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Weekendjeweg-nl.
Vanuit het comfortabele 4*-Van der Valk Hotel De Molenhoek-Nijmegen stap je zó de natuur en historie in.
Je hebt hier 4 heerlijke dagen om de omgeving op je eigen tempo te ontdekken, een korte vakantie die voelt alsof je er even écht helemaal tussenuit bent. Binnen enkele minuten sta je al op de prachtige Mookerheide, een bijzonder natuurgebied dat wordt beheerd door Natuurmonumenten. Trek je wandelschoenen aan of spring op de fiets en volg één van de mooie routes die je langs heidevelden, bossen en verrassende uitzichten leiden. Ook het charmante plaatsje Mook ligt om de hoek.
Hier dwaal je langs historische pareltjes, zoals 17e-eeuwse verdedigingswerken en een sfeervolle rooms-katholieke kerk. Zin in wat meer stadse levendigheid? Dan ben je zó in Nijmegen. Tijdens een wandeling door de oudste stad van Nederland ontdek je een rijke geschiedenis, indrukwekkende cultuur en volop gezellige winkels en terrasjes. Elke dag begin je hier heerlijk ontspannen, want 's ochtends kun je gewoon aanschuiven voor een uitgebreid en smakelijk ontbijt.
En wil je écht zorgeloos genieten van je minivakantie zonder na te denken over het eten? Dan is het halfpension arrangement de perfecte keuze, lekker makkelijk én extra ontspannen genieten!.
**Ontdek de Mookerheide**
Ontdek de 'achtertuin' van het hotel: De Mookerheide.
In dit prachtige natuurgebied kun je genieten van rust en vele wandel- en fietsroutes (verkrijgbaar bij het hotel). Een natuurgebied met uitgestrekte heidevelden, mooie bossen en een rijke geschiedenis! Een mooi gebied dat een bezoek meer dan waard is.
**Bezoek Wijnhoeve de Colonjes (5km)**
Wijnhoeve De Colonjes is gelegen op de mooie zuidhelling van het wijndorp Groesbeek. Wijnhoeve De Colonjes is een biologische wijngaard en produceert een van de meest toonaangevende wijnen van Nederland.
Een bezoekje aan deze wijngaard is zeker de moeite waard tijdens je verblijf in Van der Valk Hotel De Molenhoek.
**Ga picknicken in het Valkhof park (9 km)**
Genieten van culinaire hoogstandjes, elkaar en een mooie omgeving: een picknick is ideaal voor een ontspannen dag of avond. Het Valkhof park is een fijne plek hiervoor. Er is een kleine heuvel waarvan je een prachtig uitzicht hebt op de Waal!
**Ontdek de oudste stad van Nederland: Nijmegen! (10 km)**
Nijmegen is een van de oudste steden van Nederland en is zeker een bezoek waard! Wandel langs de Waalkade en neem een heerlijk drankje aan het water of op de Grote Markt.
Heerlijk winkelen in de moderne winkelstraten of bezoek de kleinere knusse winkeltjes in het oude centrum. Nijmegen bruist!.
| Naam | Van Der Valk Hotel De Molenhoek - Nijmegen |
| Nederland | |
| Molenhoek | |
| Type | Van Der Valk Specials |
| Aanbieder | Weekendjeweg-Nl |
| Kort | MINIVAKANTIE van 4 dagen in sfeervol 4*-Van der Valk Hotel bij Nijmegen aan de rand van uniek natuurgebied incl. ontbijt en GRATIS parkeren! |
| Extra | Dichtbij Nijmegen |
| Overig | 3 overnachtingenDagelijks uitgebreid ontbijt t.w.v. €19,50 p.p.p.n.Ook te boeken o.b.v. halfpensionNijmegen ligt op ca. 6 kilometer van het hotelVerblijf nabij de MookerheideMogelijkheid fietsen te huren bij het hotel (tegen betaling)Overdekte fietsenstallingOplaadmogelijkheden voor e-bikes beschikbaarGratis gebruik van Wi-Fi en parkeren bij het hotelTip: volg een van de wandel- of fietsroutes door de Mookerheide |
| Adres | Rijksweg 1 |
| Postcode | 6584 AA |
| Sterren | 4 |
| Transport | Eigen vervoer |
| Regio | Limburg |