Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Weekendjeweg-nl.
Verblijf in het splinter nieuw 4*-Van der Valk Congres & Spa Hotel Mons.
Begin je dag goed met een heerlijk uitgebreid ontbijt dat voor je klaar staat. Na je ontbijt kun je kiezen of je de stad wilt verkennen of dat je de natuur ingaat. Het centrum biedt een winkelstraat waar je heerlijk kunt shoppen, maar ook het prachtige plein Grand-Place de Mons. In deze omgeving vind je ook verschillende museums en bezienswaardigheden.
Ben jij meer een natuurliefhebber? Maak dan een wandeling naar de Héribus Slagheap. Hier kun je prachtig wandelen in de adembenemende natuur, met daarbij een prachtig uitzicht. Drukke dag in de stad of de natuur achter de rug? Dan is relaxen en volledig tot rust komen in het gloednieuwe wellnesscentrum van het hotel een perfecte afsluiting van je dag in Bergen!.
| Naam | Van Der Valk Congres & Spa Hotel Mons |
| België | |
| Mons | |
| Type | Van Der Valk Specials |
| Aanbieder | Weekendjeweg-Nl |
| Kort | Verblijf 2 of 3 dagen in een 4*-Van der Valk hotel in Belgische stad Bergen incl. ontbijt |
| Extra | Luxe hotel |
| Overig | 1 of 2 overnachtingenDagelijks uitgebreid ontbijtbuffet t.w.v. €22,00 p.p.Hotel op loopafstand van het centrumGratis Wi-Fi en parkeergelegenheid beschikbaar bij het hotelTip: maak een wandeling in het park Héribus Slagheap |
| Adres | Avenue Melina Mercouri 7 (ancien Chemin de l'inquiètude) |
| Postcode | 7000 |
| Sterren | 4 |
| Transport | Eigen vervoer |
| Regio | Bergen |