Hotel Alhambra

Prijs : € 119

Spanje

Santa Susanna

Autovakanties


Hotel Alhambra Ga naar Weekendjeweg-nl

voor € 119

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Weekendjeweg-nl.

Geniet aan de Costa Brava, een prachtig stukje Spanje! Geniet hier vanuit een top hotel bij de kust van een ontspannen vakantie.

Wandel zo vanuit je hotelkamer het strand op en geniet van het heerlijke klimaat. Zo kun je op het prachtige zandstand volledig tot rust komen op je handdoek of neem je een frisse duik om even lekker af te koelen. Vanuit het hotel kun je vele kanten op. Bezoek alle prachtige plekjes langs de kust met de trein of eigen auto en maak ook zeker een uitstapje naar Barcelona.

Ook in het gezellige Santa Susanna is genoeg te beleven!
#Familiekamers met HOGE kinderkortingen!.

**Dagtrip naar Barcelona**
Ook zo'n liefhebber van zonsondergangen? Het mooiste uitzicht over Barcelona bekijk je vanaf _Bunkers del Carmel_.

De oude bunkers liggen bovenop de heuvel Turó de la Rovira en zijn gebouwd tijdens de Spaanse burgeroorlog. Neem voldoende eten en drinken mee, zodat jij boven heerlijk kunt picknicken en tegelijkertijd kunt genieten van een fantastisch uitzicht! _Park Guëll_ is een groot en bekend park met tal van bezienswaardigheden. Het park is gelegen op de helling van een heuvel waar je een prachtig uitzicht hebt over Barcelona. Het stadspark is grotendeels vrij toegankelijk, maar het deel waar de belangrijke hotspots van Park Güell te vinden zijn, is alleen te bezoeken als je een geldig entreeticket hebt.

Hier kun je onder andere de stadsmuur beplakt met kleurrijk mozaïek, de grote hagedis van mozaïek, Casa Larrard (het huis waar Gaudi in heeft gewoond) vinden.
**Dorpjes en stadjes in de buurt**
De oude stad van _Tossa de Mar_ ligt verscholen achten een prachtige middeleeuwse stadsmuur en heeft een paar restaurantjes, bars en een museum. Maar waar je echt voor komt is de vuurtoren die je vooral met zonsondergang een prachtig uitzicht geeft! _Blanes_ staat vooral bekend om het bruisende uitgaansleven, maar als je eens iets anders wil doen dan alleen op het strand luieren, kun je naar één van de twee de botanische tuinen. _Mar i Murtra_ ligt op een heuvel ten noorden van de haven van Blanes. Het heeft meerdere uitkijkpunten en je kunt hier meer dan 4000 verschillende plantensoorten vinden.


**Voor de duik en snorkelliefhebber**
Als je op zoek bent naar een waar duikersparadijs moet je zeker een trip naar L'estartit maken. Tegenover het Platja Gran liggen de Medes eilanden die je vanaf de hele stad kunt zien liggen. De makkelijkste manier om de onderwaterwereld in dit gebied te leren kennen is door met een tour mee te gaan. De gidsen kunnen je namelijk precies laten zien waar je de mooiste vissen kunt zien!.



Kaart

Eigenschappen
Naam Hotel Alhambra
Spanje
Santa Susanna
Type Autovakanties
Aanbieder Weekendjeweg-Nl
Kort Verblijf 4, 6, 8, 11 dagen in een 4*-hotel met zwembad en wellness aan de Costa Brava nabij het strand o.b.v. halfpension
Extra Nabij het strand
Overig 3, 5, 7, 10 overnachtingenDagelijks uitgebreid ontbijtbuffetDagelijks dinerbuffetHotel gelegen op slechts 100 meter van het strandFamiliekamers met hoge kortingen!Hotel met zwembad, wellness en fitnessruimteGratis gebruik van Wi-Fi en parkeren bij het hotelTip: bezoek het prachtige Barcelona
Adres Avenida del Mar 20
Postcode 08398
Sterren 4
Transport Eigen vervoer
Regio Costa Brava