Oma Ida

Prijs : € 205

Duitsland

Braunlage

hotel


Oma Ida Ga naar TUI-nl

voor € 205

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij TUI-nl.

4-daagse Autovakantie naar Harz bij Oma Ida.

Deze plek ligt midden in het groen, maar toch vlak bij het centrum.

Je loopt zo naar gezellige cafés en kleine winkels of juist de natuur in. De kamers zijn ruim, licht en met zorg ingericht. Alles straalt rust uit. Hier draait het om ontspannen, ontdekken en genieten.

Of je nu komt voor lange wandelingen, een mooie fietstocht of gewoon om even op te laden. Dit is je plek in de natuur van Duitsland. Trek je wandelschoenen aan en klim in een kwartier naar een spectaculair uitzichtpunt. Of stap in de auto en rijd binnen een uur naar Goslar.

Een stad vol vakwerkhuizen, smalle straten en eeuwenoude verhalen. Zin in een dagje niets? Dat kan hier ook. Lees een boek, adem de frisse berglucht in en laat de stilte op je inwerken..



Kaart

Eigenschappen
Naam Oma Ida
Duitsland
Braunlage
Type Hotel
Aanbieder TUI-Nl
Vertrekdatum 2025-09-03
Aantal dagen 4
Extra Centrale ligging in Braunlage, Rustige omgeving, Ruime en lichte kamers, Nabij winkels en restaurants, Wandelroutes vanaf de deur, Gezellige lounge aanwezig
Faciliteiten BarHuisdieren toegestaan,
Sterren 4
Transport eigen vervoer
Regio Harz