New President Hotel Cairo

Prijs : € 570

Egypte

Caïro

Onbekend


New President Hotel Cairo Ga naar TUI-nl

voor € 570

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij TUI-nl.

4-daagse Stedentrip naar Nijldal bij New President Hotel Cairo.

Dit hotel is de perfecte uitvalsbasis voor je vakantie in Egypte.

Je verblijft hier in de levendige wijk Zamalek. Vanaf hier ben je in een mum van tijd bij alle highlights. Neem een reis door de tijd in het Egyptisch Museum en vergaap je aan de schatten van Toetanchamon. Of trek er een dag voor uit om de piramides van Gizeh te bewonderen.

Hier word je samen even stil van ... Terug in het hotel schuif je aan in het restaurant voor het diner. Het hotel is kleinschalig en persoonlijk, dus hier trek je je even terug. Zin in iets anders? Je wandelt vanaf hier zo naar gezellige resturants, cafés en winkels.

De kamers zijn fris en modern ingericht. En iedere ochtend staat er een ontbijt voor je klaar. Fijn zo'n rustige thuisbasis voor een avontuurlijke vakantie..



Eigenschappen
Naam New President Hotel Cairo
Egypte
Caïro
Type Onbekend
Aanbieder TUI-Nl
Vertrekdatum 2026-03-11
Aantal dagen 4
Extra Kleinschalig en persoonlijk, In de levendige wijk Zamalek, Moderne en frisse kamers, Perfecte uitvalsbasis, Iedere dag een ontbijt, Wandel langs de Nijl & inclusief transfers.
Faciliteiten Bar,
Transport vliegtuig
Regio Nijldal