Hotel Hermitage

Prijs : € 352

Italië

Sestriere

Wintersport


Hotel Hermitage Ga naar Summittravel-nl

voor € 352

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Summittravel-nl.

In het gezellige dorpsdeel Borgata Sestriere, op ca 2,2 km van het bruisende centrum van Sestriere, ligt het charmante 3-sterren Hotel Hermitage.

Dit sfeervolle hotel bevindt zich op ca. 200 meter van de dichtstbijzijnde skilift (Monte Banchetta) en de skipiste. 
Hotel Hermitage is gebouwd in authentieke bergstijl met veel hout en warme details. Het hotel beschikt over een receptie, gezellige lounge met bar en open haard, restaurant, skiberging, lift en gratis Wi-Fi in de gemeenschappelijke ruimtes. Parkeren kan in de garage (op aanvraag, tegen betaling).
De kamers zijn eenvoudig maar comfortabel ingericht in warme alpine stijl.

Ze beschikken over een flatscreen-tv en een badkamer met bad of douche, toilet en föhn. Sommige kamers hebben een balkon met uitzicht op de bergen.
Summit Travel biedt je verschillende kamertypes aan:
2/3-persoonskamer (ca. 22m²)
2/3/4-persoonskamer (ca. 28m²)
Je verblijft hier op basis van halfpension plus.

’s Morgens is er een uitgebreid ontbijtbuffet, in de middag een snack en ’s avonds geniet je van een 3-gangen keuzediner met saladebuffet. Tijdens het diner is een glas huiswijn, bier, frisdrank of water inbegrepen. Daarnaast organiseert het hotel wekelijks een thema-avond en is er een welkomstdrankje bij aankomst. Hier proef je zowel traditionele Italiaanse gerechten als internationale smaken..



Kaart

Eigenschappen
Naam Hotel Hermitage
Italië
Sestriere
Type Wintersport
Aanbieder Summittravel-Nl
Nachten min 2
Nachten max 9
Afstand tot skilift 200
Afstand tot piste 200
Service halfpension
Skipas incl 1
Transport Eigen vervoer
Regio Via Lattea