Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij DutchFlyGuys.
Dit hotel ligt net ten zuiden van het stadscentrum van Stockholm, in de buitenwijken van Stockholm bij het congrescentrum Stockholmsmässan.
Het ligt ongeveer 200 meter van het treinstation. Graag heet het hotel de gasten in een hotel met 19 verdiepingen met een lift en 248 kamers welkom. Engels- en Duitstalig personeel bij de receptie in de ontvangsthal is hulpvaardig bij het in- en uitchecken. Een bagagedepot en een kluis behoren tot de faciliteiten van het verblijf.
In de openbare ruimtes (kosteloos) is Wi-Fi verkrijgbaar. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Het hotel beschikt over meerdere voor gehandicapten toegankelijke vrijetijdsbestedingen. Een supermarkt en andere winkels zijn voorhanden om heerlijk te winkelen of te flaneren.
De kinderen kunnen zich op de speelplaats naar hartelust uitleven. Tot de overige voorzieningen van het hotel behoort een speelkamer. Een parkeergarage behoort tot een van de faciliteiten van de gasten (tegen toeslag). Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich een 24-uurs beveiligingsdienst, een oppasservice, een wekdienst en een wasservice.
Om de omgeving te verkennen, biedt de fietsverhuur de noodzakelijke uitrusting. Over het nieuws in de wereld bericht het dagblad. Lezingen, presentaties of congressen kunnen worden georganiseerd in een van de 6 conferentieruimtes. In de kamers zijn airconditioning en verwarming voorhanden.
De kamers beschikken over een queensize bed en een slaapbank. Extra bedden kunnen worden aangevraagd. Bovendien zijn een kluis en een bureau beschikbaar. Ook zijn een koelkast en een thee-/koffiezetapparaat aanwezig.
Een strijkset is voor het extra comfort van de gasten verkrijgbaar. Bovendien zijn een telefoon, een televisie, een wekker en Wi-Fi (kosteloos) beschikbaar. In de badkamer, van een douche en een bad voorzien, vinden de gasten een föhn en een make-upspiegel. De gasten genieten in de badkamers cosmetische producten en een handdoekenset.
10 rolstoelvriendelijke kamers kunnen worden geboekt. Het verblijf beschikt over gezinskamers en rokerskamers. De vakantiegangers kunnen op het terras van het mooie weer genieten. Verschillende ontspanningsmogelijkheden zoals fietsen/mountainbiken, een fitnessstudio, gymnastiek, aerobics, een spa en een sauna zorgen voor de nodige afwisseling.
Copyright GIATA 2004 - 2025. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125551 Er is een grote keuze uit gastronomische voorzieningen zoals bv. een koffiehuis en een bar.
In een niet-rokersrestaurant met airconditioning krijgen de gasten verschillende specialiteiten voorgeschoteld. Een lekker ontbijt bezorgt energie voor het begin van de dag. Glutenvrije maaltijden, vegetarische gerechten, biologische voeding en lactosevrije maaltijden worden op aanvraag bereid..
| Naam | Scandic Talk |
| Zweden | |
| Stockholm | |
| Type | Vakantie |
| Aanbieder | Dutchflyguys |
| Aantal dagen | 7 |
| Aantal nachten | 6 |
| Sterren | 4 |
| Accomodatie | Scandic Talk |
| Vertrek | 2026-08-11 |
| Accommodatie Type | Hotel |
| Transport | Vliegtuig |
| Regio | regio Stockholm |