Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij DutchFlyGuys.
Dit middenklassehotel ligt midden in het toeristische centrum, vlakbij een meertje.
Talrijke mogelijkheden om te winkelen, restaurants, drukbezochte kroegen en discotheken en een halte van het openbaar vervoer bevinden zich in de directe nabijheid. De 39 niet-rokerskamers zijn verdeeld over 3 verdiepingen en zijn met een lift bereikbaar. De receptie is 24 uur per dag geopend. Een garderobe, een bagagedepot, een kluis en een drankenautomaat bieden de nodige service.
Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Rolstoelvriendelijke faciliteiten zijn beschikbaar. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage of op de parkeerplaats (tegen toeslag) parkeren.
Tot de aangeboden faciliteiten behoren een autoverhuur, een medische dienst, roomservice, een wasservice en een muntwasserette. Actieve gasten die de omgeving op de fiets willen ontdekken, zullen de fietsverhuur (tegen toeslag) weten te waarderen, fietsparkeerplekken zijn eveneens voorhanden. Ter ondersteuning van het zakendoen is een fax voorhanden. Airconditioning en een individueel regelbare verwarming zorgen voor een aangename luchtcirculatie in de kamers.
De gasten kunnen vanaf het balkon of het terras van het uitzicht op de binnenplaats genieten. De kamers beschikken over een tweepersoonsbed of een slaapbank. Extra bedden kunnen worden aangevraagd. Bovendien zijn een kluis en een minibar beschikbaar.
Voor vakantiecomfort zorgen een telefoon met directe buitenlijn, een tv met satelliet-/kabelontvangst en Wi-Fi (kosteloos). In de badkamer, van een douche en een bad voorzien, vinden de gasten een föhn en een telefoon. Voor extra comfort in de badkamers zorgen cosmetische producten. Rolstoelvriendelijke kamers kunnen worden geboekt.
Voor ouders met kinderen zijn gezinskamers beschikbaar. Een sport- en recreatieprogramma biedt vele leuke mogelijkheden om de vrije tijd naar eigen inzicht vorm te geven. De vakantiegangers kunnen op het terras van het mooie weer genieten. Verschillende ontspanningsmogelijkheden zoals fietsen/mountainbiken, een fitnessstudio en een spa zorgen voor de nodige afwisseling.
Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125551 Er is een grote keuze uit gastronomische voorzieningen zoals bv. een restaurant, een koffiehuis en een bar.
Een uitgebreid ontbijtbuffet nodigt 's ochtends uit om het bed te verlaten. De volgende creditcards worden geaccepteerd: American Express, Visa en MasterCard..
| Naam | Hotel Patio De La Alameda |
| Spanje | |
| Sevilla | |
| Type | Vakantie |
| Aanbieder | Dutchflyguys |
| Aantal dagen | 7 |
| Aantal nachten | 6 |
| Sterren | 3 |
| Accomodatie | Hotel Patio de la Alameda |
| Vertrek | 2026-12-14 |
| Accommodatie Type | Hotel |
| Transport | Vliegtuig |
| Regio | Andalusië |