Palazzo Manfredi

Prijs : € 3541.31

Italië

Rome

Vakantie


Palazzo Manfredi Ga naar DutchFlyGuys

voor € 3541.31

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij DutchFlyGuys.

Dit appartementenhotel bevindt zich op ongeveer 10 km van het centrum van Rome.

Tot de volgende luchthaven, Rome - Ciampino (CIA), is het ca. 25 km, de luchthaven Rome - Fiumicino (FCO) is na ongeveer 35 km te bereiken. Het aparthotel met een lift beschikt over 15 kamers en 4 suites. Bij de 24-uursreceptie in de ontvangstruimte worden de gasten door meertalig personeel (Engels, Duits, Frans) hartelijk begroet.

In- en uitchecken uur kan 24 uur per dag. Tot het serviceaanbod behoren een bagagedepot, een kluis en een wisselkantoor. In het verblijf is Wi-Fi verkrijgbaar. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies.

Het hotel beschikt over meerdere voor gehandicapten toegankelijke vrijetijdsbestedingen. Het aparthotel beschikt over faciliteiten voor rolstoelgebruikers. Er zijn ook winkels. Buiten biedt een tuin extra ruimte voor ontspanning en recreatie.

Tot de overige voorzieningen van het verblijf behoort een bibliotheek. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage of op de parkeerplaats parkeren. Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich een 24-uurs beveiligingsdienst, een oppasservice, een kinderopvang, een autoverhuur, een medische dienst, een transferservice, een 24-uurs roomservice, een wasservice, een muntwasserette en een eigen shuttlebus. Om de omgeving te verkennen, biedt de fietsverhuur de noodzakelijke uitrusting.

Bij het zakendoen kan van het businesscenter gebruik worden gemaakt en staat een fax ter beschikking. Airconditioning eneen individueel regelbare verwarming zorgen voor een aangename luchtcirculatie in de kamers. Balkon of terras behoort tot de standaardvoorzieningen van de meeste kamers. De kamers beschikken over een kingsize bed en een slaapbank.

Extra bedden kunnen worden aangevraagd. Bovendien zijn een kluis, eenminibar en een bureau beschikbaar. Er is een goed ingerichte kitchenette met een koelkast, een mini-koelkast, een fornuis, een magnetron, een thee-/koffiezetapparaat, een afwasmachine en een oven. Ook beschikbaar zijn een wasmachine, een strijkset en een broekenpers.

Voor vakantiecomfort zorgen eentelefoon met directe buitenlijn, een tv met satelliet-/kabelontvangst, een radio, een stereo-installatie, een dvd-speler en Wi-Fi. Voor de gasten is er 's avonds het comfort van een turndownservice. Tot de extra´s van de kamers behoren pantoffels. De badkamers beschikken over een douche, een bad en een bidet.

Een föhn, badjassen en een telefoon zijn voor het gemak van de gasten beschikbaar. Voor extra comfort in de badkamers zorgen cosmetische producten. Rolstoelvriendelijke kamers kunnen worden geboekt. Het hotel beschikt over gezinskamers, niet-rokerskamers en rokerskamers.

De vakantiegangers kunnen op het terras van het mooie weer genieten. Verschillende ontspanningsmogelijkheden zoals fietsen/mountainbiken, een fitnessstudio, biljart, aerobics en een spa zorgen voor de nodige afwisseling. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no.

125551 Op het gebied van food & beverage biedt het aparthotel een eetzaal, een koffiehuis en een bar. De gasten worden culinair verwend in het niet-rokersrestaurant met airconditioning en een apart gedeelte voor rokers. Een continentaal ontbijtbuffet, middagmaaltijd en diner zijn lekker en worden altijd weer vol variatie geserveerd. Dieetgerechten, glutenvrije maaltijden, vegetarische gerechten en kindermenu's worden op aanvraag bereid.

Daarnaast stelt het verblijf speciale menu's beschikbaar. De volgende creditcards worden in het hotel geaccepteerd: American Express, Visa, Diners Club, JCB en MasterCard..



Eigenschappen
Naam Palazzo Manfredi
Italië
Rome
Type Vakantie
Aanbieder Dutchflyguys
Aantal dagen 7
Aantal nachten 6
Sterren 5
Accomodatie Palazzo Manfredi
Vertrek 2026-12-05
Accommodatie Type Appartment
Transport Vliegtuig
Regio Lazio