Hotel M.A. Sevilla Congresos

Prijs : € 517.67

Spanje

Sevilla

Vakantie


Hotel M.A. Sevilla Congresos Ga naar DutchFlyGuys

voor € 517.67

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij DutchFlyGuys.

Dit stadshotel is gelegen op slechts een steenworp afstand van de aansluitingen op het openbaar vervoer (50 m).

In de directe omgeving vinden de gasten winkels, talloze restaurants en diverse bars (100 m) en een levendig uitgaansleven met vele clubs (4 km). Aansluitingen op het openbaar vervoer zijn in de directe omgeving te vinden. Op de gasten wachten 15 junior suites en 202 tweepersoonskamers, die zich over twee 6 verdiepingen tellende gebouwen met liften verdelen. Het vriendelijke personeel aan de receptie is graag bij alle vragen behulpzaam.

Een garderobe, een bagagedepot, een kluis en een wisselkantoor bieden de nodige service. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Het hotel beschikt over een aantal voor gehandicapten toegankelijke voorzieningen.

Rolstoelvriendelijke faciliteiten zijn beschikbaar. Er zijn winkels die tot rondneuzen en flaneren uitnodigen. Buiten biedt een tuin extra ruimte voor ontspanning en recreatie. Tot de overige voorzieningen van het hotel behoort een tv-ruimte.

Wie met de auto komt, kan hem op het parkeerterrein van het verblijf parkeren. Tot de aangeboden diensten horen een medische dienst, roomservice, een wasservice en een muntwasserette. Sportieve gasten die het omliggende landschap op de fiets willen verkennen, zullen de fietsverhuur op prijs stellen. In het zakelijke gedeelte (businesscenter) zijn fax en projector voorhanden.

Airconditioning en een individueel regelbare verwarming zorgen voor een prettig luchtklimaat in de kamers. De gasten kunnen vanaf het balkon of het terras van het uitzicht op de stad genieten. De kamers beschikken over een tweepersoonsbed, een queensize bed of een kingsize bed. Bovendien zijn een kluis, een minibar en een bureau beschikbaar.

Voor vakantiecomfort zorgen een telefoon met directe buitenlijn, een tv met satelliet-/kabelontvangst en Wi-Fi. In de badkamer, van een douche en een bad voorzien, vinden de gasten een föhn en een telefoon. De gasten genieten in de badkamers cosmetische producten en een handdoekenset. Rolstoelvriendelijke kamers kunnen worden geboekt.

Het hotel beschikt over gezinskamers en 217 niet-rokerskamers. Voor afwisselende recreatie en vrijetijdsbesteding staan de sport- en amusementsmogelijkheden van het hotel ter beschikking. Het zwembadcomplex in de openlucht biedt verkwikkend zwemplezier. Op het zonneterras zijn ligstoelen en parasols beschikbaar.

In de (snack-) bar worden verfrissende drankjes aangeboden. De fitnessstudio biedt gelegenheid om te trainen en nieuwe kracht te tanken. Copyright GIATA 2004 - 2025. Multilingual, powered by www.giata.com for client no.

125551 Een restaurant, een ontbijtzaal, een koffiehuis en een bar behoren tot de culinaire faciliteiten. Het verblijf biedt een overnachting incl. ontbijt, halfpension en volpension als boekingsmogelijkheid op het gebied van eten en drinken aan. Een uitgebreid ontbijtbuffet is gegarandeerd een goede start in de dag.

In de middag is er keuze uit à la carte en menu, het avondeten wordt als à la carte geserveerd. Op speciaal verzoek biedt het hotel dieetgerechten aan. Daarnaast stelt het hotel speciale menu's beschikbaar. Het verblijf beschikt over een assortiment alcoholische en alcoholvrije dranken.

De volgende creditcards worden in het hotel geaccepteerd: American Express, Visa, Diners Club en MasterCard..



Eigenschappen
Naam Hotel M.A. Sevilla Congresos
Spanje
Sevilla
Type Vakantie
Aanbieder Dutchflyguys
Aantal dagen 7
Aantal nachten 6
Sterren 4
Accomodatie Hotel M.A. Sevilla Congresos
Vertrek 2027-02-04
Accommodatie Type Villa
Transport Vliegtuig
Regio Andalusië