Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij DutchFlyGuys.
Het hotel is gelegen bij een historische locatie en bevindt zich op loopafstand van belangrijke zakencentra en enkele van de bekendste attracties van New York City, bijvoorbeeld de winkel Macy's en sportstadions.
Het wereldberoemde Madison Square Garden en restaurants bevinden zich op slechts 1 km afstand. De sensatie van Times Square, het theaterdistrict en het Empire State Building zijn op slechts 2 km afstand van het hotel te vinden. Het hotel biedt op 16 verdiepingen 58 suites, 79 eenpersoons- en 36 tweepersoonskamers die met een lift bereikbaar zijn. De receptie is 24 uur per dag geopend.
Tot het serviceaanbod behoren een bagagedepot, een kluis en een geldautomaat. In het verblijf is Wi-Fi verkrijgbaar. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Het hotel beschikt over meerdere voor gehandicapten toegankelijke vrijetijdsbestedingen.
Rolstoelvriendelijke faciliteiten zijn beschikbaar. Er zijn winkels die tot rondneuzen en flaneren uitnodigen. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage of op de parkeerplaats parkeren. Tot de aangeboden faciliteiten behoren een kinderopvang, een autoverhuur, een medische dienst, een transferservice, roomservice, een wasservice en een eigen shuttlebus.
Sportieve gasten die het omliggende landschap op de fiets willen verkennen, zullen de fietsverhuur op prijs stellen. In het zakelijke gedeelte (businesscenter) zijn fax en projector voorhanden. Airconditioning, een individueel regelbare verwarming en een ventilator zorgen voor een prettig luchtklimaat in de kamers. De kamers beschikken over een tweepersoonsbed, een queensize bed of een kingsize bed.
Bovendien zijn een kluis en een bureau beschikbaar. Ook zijn een mini-koelkast en een thee-/koffiezetapparaat aanwezig. Een strijkset is voor het extra comfort van de gasten verkrijgbaar. Bovendien zijn een telefoon met directe buitenlijn, een tv met satelliet-/kabelontvangst, een radio en Wi-Fi beschikbaar.
Tot de extra´s van de kamers behoren pantoffels. De badkamers zijn uitgerust met een douche en een bad. Een föhn, badjassen en een telefoon zijn voor het gemak van de gasten beschikbaar. Voor extra comfort in de badkamers zorgen cosmetische producten.
Rolstoelvriendelijke kamers kunnen worden geboekt. Het hotel beschikt over gezinskamers en 173 niet-rokerskamers. De fitnessstudio biedt gelegenheid om te trainen en nieuwe kracht te tanken. Copyright GIATA 2004 - 2025.
Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125551 Er is een grote keuze uit gastronomische voorzieningen zoals bv. een niet-rokers restaurant, een ontbijtzaal, een koffiehuis en een bar. Bij de accommodatie kunnen de gasten volpension boeken.
Een uitgebreid ontbijtbuffet belooft een perfecte start van de dag. 's Middags en 's avonds is er keuze tussen à la carte en menu. Daarnaast stelt het verblijf speciale menu's beschikbaar. Het hotel beschikt over een assortiment alcoholische en alcoholvrije dranken.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: American Express, Diners Club en MasterCard..
| Naam | TRYP By Wyndham New York City Times Square / Midtown |
| VS | |
| New York City | |
| Type | Vakantie |
| Aanbieder | Dutchflyguys |
| Aantal dagen | 7 |
| Aantal nachten | 6 |
| Sterren | 4 |
| Accomodatie | TRYP by Wyndham New York City Times Square / Midtown |
| Vertrek | 2027-01-23 |
| Accommodatie Type | Hotel |
| Transport | Vliegtuig |
| Regio | New York |