Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij DutchFlyGuys.
Dit hotel, ideaal voor strandvakantiegangers, sportieve en avontuurlijke vakantiegangers, gezinnen en jonge mensen, ligt in San Miguel de Abona, direct aan de zee, in een rustige omgeving.
In het hotel werd 2022 opgeknapt. De gasten beleven een ontspannen verblijf in de 410 kamers. Het vriendelijke personeel aan de receptie is graag bij alle vragen behulpzaam. Een wasservice is beschikbaar.
In het complex is Wi-Fi voorhanden (kosteloos). Het hotel beschikt over faciliteiten voor rolstoelgebruikers. Herinneringen aan het verblijf kunnen in de souvenirwinkel worden aangeschaft. Op het terrein van het verblijf bevinden zich een mooie tuin en een fraaie speelplaats.
Wie met de auto komt, kan hem (kosteloos) op het parkeerterrein van het complex parkeren. Voor een aangename luchtcirculatie in de kamers zorgt airconditioning. Op het balkon of terras kunnen de gasten heerlijk ontspannen. De kamers beschikken over een tweepersoonsbed.
Waardevolle spullen kunnen veilig in een kluis worden opgeborgen. Ook zijn een mini-koelkast en een thee-/koffiezetapparaat aanwezig. Voor vakantiecomfort zorgen een telefoon, een televisie en Wi-Fi (kosteloos). Een keuze uit verschillende kussens belooft een heerlijk comfort.
In de badkamer, van een douche voorzien, vinden de gasten een föhn en badjassen. Voor extra comfort in de badkamers zorgen cosmetische producten. Actieve ontspanning wacht de gasten in het zwembadgedeelte met 5 buitenzwembaden. Het overdekte zwembad biedt weersonafhankelijk zwemplezier.
Daarnaast is er een gedeelte met pierenbadjes voor kinderen aanwezig. Een zonneterras nodigt uit tot een ontspannen oponthoud. In de (snack-) bar worden verfrissende drankjes aangeboden. Het complex biedt een uitgebreid outdoorsportprogramma met fietsen/mountainbiken, jeu de boules, basketbal en padel aan en tegen betaling ook golfen en paardrijden.
Er zijn diverse sporten beschikbaar waaronder watersporten zoals aquarobics en aquafitness, tegen betaling ook kitesurfen, jetskiën en duiken. Het hotel heeft in het indoorgedeelte ook veel activiteiten voor sportliefhebbers in petto zoals een fitnessstudio, tafeltennis, darts, yoga en aerobics. Een wellnessgedeelte met een sauna is in het verblijf aanwezig. Grote en kleine gasten hebben de mogelijkheid om aan leuke entertainmentprogramma´s deel te nemen.
Copyright GIATA 2004 - 2026. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125551 Een à-la-carterestaurant, een bar en een lobbybar behoren tot de culinaire faciliteiten. Aangeboden worden ontbijt, middagmaaltijd en diner.
Dieetgerechten en vegetarische gerechten worden op aanvraag bereid. Daarnaast stelt het complex snacks beschikbaar. Het complex beschikt over een assortiment alcoholische en alcoholvrije dranken..
| Naam | Alua Atlántico Golf Resort |
| Spanje | |
| San Miguel De Abona | |
| Type | Vakantie |
| Aanbieder | Dutchflyguys |
| Aantal dagen | 7 |
| Aantal nachten | 6 |
| Sterren | 4 |
| Accomodatie | Alua Atlántico Golf Resort |
| Vertrek | 2026-06-09 |
| Accommodatie Type | Resort |
| Transport | Vliegtuig |
| Regio | Tenerife |