Best Western Hotel La Solara

Prijs : € 1267.63

Italië

Sorrento

Vakantie


Best Western Hotel La Solara Ga naar DutchFlyGuys

voor € 1267.63

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij DutchFlyGuys.

Het hotel is omgeven door citroenbomen en olijfbomen en ligt op 800 m van het pittoreske Puolo strand.

Het kijkt uit op de schitterende baai van Sorrento, met uitzicht op het eiland Capri en de Vesuvius. Het ligt op slechts 3 km afstand van het stadscentrum van Sorrento met restaurants, winkels en bars. De 2 junior suites en de 56 tweepersoonskamers zijn verdeeld over 5 verdiepingen en zijn met een lift bereikbaar. Meertalig personeel (Engels, Duits, Frans) bij de receptie in de ontvangsthal is hulpvaardig bij het in- en uitchecken.

Het voorzieningenaanbod van het resort bevat een bagagedepot, een kluis en een wisselkantoor. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Er zijn ook winkels.

Op het terrein van het vakantiecomplex bevinden zich een mooie tuin en een fraaie speelplaats. Tot de overige voorzieningen van het verblijf behoren een tv-ruimte en een speelkamer. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage of op de parkeerplaats parkeren. Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich een medische dienst, roomservice, een wasservice en een eigen shuttlebus.

Fietsers kunnen de fietsenstalling van het verblijf gebruiken. Airconditioning en een verwarming zorgen voor een prettig luchtklimaat in de kamers. In de meeste verblijven genieten de gasten vanaf het balkon of het terras van zijwaarts zeezicht. De kamers beschikken over een tweepersoonsbed, een queensize bed of een slaapbank.

Extra bedden kunnen worden aangevraagd. Bovendien zijn een kluis, een minibar en een bureau beschikbaar. Ook zijn een mini-koelkast en een thee-/koffiezetapparaat aanwezig. Ook beschikbaar zijn een strijkset en een broekenpers.

Voor vakantiecomfort zorgen een telefoon met directe buitenlijn, een televisie, een radio, een wekker en Wi-Fi (kosteloos). In de badkamer – uitgerust met een douche – vinden de gasten een föhn. Voor extra comfort in de badkamers zorgen cosmetische producten. Rolstoelvriendelijke kamers kunnen worden geboekt.

Het resort beschikt over gezinskamers en 58 niet-rokerskamers. Een openluchtzwembad en een overdekt zwembad nodigen uit tot ontspannen zwemplezier. In een pierenbadje kunnen kinderen zich heerlijk uitleven. Ook een terras met ligstoelen en parasols is voorhanden.

In de (snack-) bar worden verfrissende drankjes aangeboden. De gasten hebben verschillende vrijetijdsmogelijkheden om uit te kiezen zoals een fitnessstudio, tafeltennis, gymnastiek en wandelen. De entertainmentprogramma’s voor volwassenen en kinderen maken het verblijf van de gasten zeer gevarieerd. Copyright GIATA 2004 - 2025.

Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125551 Een restaurant, een ontbijtzaal en een bar behoren tot de culinaire faciliteiten. Het verblijf biedt een overnachting incl. ontbijt, halfpension en volpension als boekingsmogelijkheid op het gebied van eten en drinken aan.

Een continentaal ontbijtbuffet belooft een goede start in de dag. Als middageten en diner kunnen verschillende à-la-cartegerechten worden gekozen. Dieetgerechten, glutenvrije maaltijden, vegetarische gerechten en kindermenu's worden op aanvraag bereid. Daarnaast stelt het resort speciale menu's beschikbaar.

De volgende creditcards worden geaccepteerd: American Express, Visa en MasterCard..



Eigenschappen
Naam Best Western Hotel La Solara
Italië
Sorrento
Type Vakantie
Aanbieder Dutchflyguys
Aantal dagen 7
Aantal nachten 6
Sterren 4
Accomodatie Best Western Hotel La Solara
Vertrek 2026-10-15
Accommodatie Type Resort
Transport Vliegtuig
Regio Golf van Napels