Dopheide 18 | Julianadorp Aan Zee | Dichtbij De Strandopgang

Prijs : € 501.15

Nederland

Julianadorp

House


Dopheide 18 | Julianadorp Aan Zee | Dichtbij De Strandopgang Ga naar Callinghevakant...

voor € 501.15

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Callinghevakanties-nl.

Luxe vrijstaande villa gelegen vlak achter de duinen van Julianadorp aan Zee.

Prachtig modern ingericht vakantiehuis op een steenworp afstand van de strandopgang van Julianadorp aan Zee.Dopheide 18 is werkelijk een toplocatie! In een paar minuten staat u letterlijk op het brede zandstrand van Julianadorp aan Zee!Het vakantiehuis is modern ingericht en heeft veel ruimte voor het hele gezelschap.

De woonkamer heeft door de grote raampartijen veel lichtinval. De woon kamer grenst aan de open keuken die van alle gemakken is voorzien. Het huis heeft 3 slaapkamers met fijne bedden. De 2 badkamers hebben beide een fijne regendouche.

Er is 1 toilet aanwezig. De grote verzorgde tuin met gedeeltelijk overdekt terras is erg fijn voor de zonnige dagen! Hier kunt u heerlijk samen buiten eten of in alle rust een goed boek lezen. Vakantiepark de Zandloper in het kustdorp Julianadorp aan Zee is gelegen op loopafstand van het prachtige strand. Wifi is aanwezig. Er zijn max 2 honden toegestaan. Parkeerplaats voor 2 auto's bij het huis..



Kaart

Eigenschappen
Naam Dopheide 18 | Julianadorp Aan Zee | Dichtbij De Strandopgang
Nederland
Julianadorp
Type House
Aanbieder Callinghevakanties-Nl
Transport Eigen vervoer
Regio Noord-Holland