Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Weekendjeweg-nl.
Beleef Berlijn optimaal vanuit Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz! Geniet van een heerlijk verblijf in Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz.
Je kunt gebruik maken van alle faciliteiten voor een ontspannen verblijf in dit hotel. Bovendien is de ligging perfect voor een gezellig dagje uit. Tegenover het hotel ligt Station Berlin Alexanderplatz, waar je de bus, tram, metro of S-Bahn kunt nemen naar alle delen van Berlijn! Breng een bezoek aan de historische bezienswaardigheden, zoals de 26 meter hoge Brandenburger Tor, waar bovenop een strijdlustige Griekse vierspan staat te schitteren, de East Side Gallery of Checkpoint Charlie. Bierliefhebbers nemen waarschijnlijk liever plaats op de houten zitbanken in de biertuin van Prater Garten, gelegen in het noorden van de stad.
In deze sfeervolle tuin kun je smullen van een typisch Duitse 'Currywurst mit Kartoffelsalat', terwijl de dorst gelest kan worden met bierpullen die tot de nok toe zijn gevuld. Wie meer interesse heeft in shoppen tijdens deze vakantie in Duitsland, loopt waarschijnlijk linea recta door naar het centraal gelegen winkelcentrum Mall of Berlin. Dit vier verdiepingen tellende warenhuis is door de ruim 270 gevestigde winkels een absoluut winkelwalhall!.
Tip van een local: Hackescher Markt
Op nog geen tien minuten lopen van het hotel ligt Hackescher Markt, een levendig stukje Berlijn vol cafés en kleine winkels.
Het gebied voelt iets minder groots dan Alexanderplatz en daardoor juist wat intiemer. Overdag zit je hier tussen locals die lunchen of even koffie drinken tussen afspraken door. In de smalle straatjes rondom de markt vind je veel kleine binnenplaatsen met verrassende winkels en galeries. 's Avonds krijgt de buurt een warme sfeer met goed gevulde terrassen en zacht licht in de straten.
Het is een korte wandeling die laat zien hoe veelzijdig het centrum van Berlijn eigenlijk is.
Panoramische rooftop met uitzicht over Berlijn
Boven in het hotel ligt een rooftop waar je uitkijkt over de skyline van Berlijn en Alexanderplatz. Vooral bij helder weer zie je hoe de stad zich eindeloos uitstrekt in alle richtingen. De hoogte geeft een bijzonder gevoel van afstand tot de drukte beneden op het plein.
In de late namiddag verandert het licht en wordt de stad langzaam zachter van kleur. Het is een plek waar veel gasten even blijven hangen om de stad van bovenaf te zien bewegen. Die combinatie van hoogte en ligging maakt het een van de meest opvallende plekken van het hotel.
Museuminsel en Berliner Dom
Op ongeveer tien minuten lopen van het hotel ligt Museuminsel, een van de belangrijkste culturele plekken van Berlijn.
Het eiland ligt midden in de Spree en voelt daardoor bijna los van de rest van de stad. De imposante Berliner Dom domineert het geheel met zijn grote koepel en brede trappen. Rondom vind je verschillende musea die samen een rustig maar indrukwekkend stadsdeel vormen. In de ochtend is het er nog relatief stil en kun je de architectuur goed in je opnemen.
Het is een korte wandeling die direct laat zien hoe historisch gelaagd Berlijn is..
| Naam | Park Inn By Radisson Berlin Alexanderplatz |
| Duitsland | |
| Berlijn | |
| Type | Stedentrips |
| Aanbieder | Weekendjeweg-Nl |
| Kort | Geniet van een 3-, 4-, 5- of 6-daagse stedentrip en verblijf in een 4*-hotel in hartje Berlijn |
| Extra | Ideale locatie! |
| Overig | 2, 3, 4 of 5 overnachtingenRetourvlucht naar Berlijn vanaf een luchthaven naar keuzeOptioneel: incl. uitgebreid ontbijtbuffetVerblijf in het hart van BerlijnHotel ligt tegenover Station Berlin AlexanderplatzMet 10 minuten wandelen ben je bij het Museumsinsel en het bruisende plein de Hackescher MarktGratis gebruik van Wi-Fi in het hotelTip: bezichtig de indrukwekkende Reichstag |
| Adres | Alexanderpl. 7 |
| Postcode | 10178 |
| Sterren | 4 |
| Transport | Eigen vervoer |
| Regio | Berlijn |