Valamar Camping Lanterna

Prijs : € 805

Kroatië

Tar Vabriga

Hotel


Valamar Camping Lanterna Ga naar Suntip-nl

voor € 805

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Suntip-nl.

Camping Lanterna is een hele grote camping met een groot aanbod aan accommodaties en faciliteiten.

De prachtige ligging op een glooiend terrein en de vele faciliteiten maken dit een echte familiecamping. In het zwembad vermaakt iedereen zich en het uitgebreide aanbod aan animatie zorgt ervoor dat vervelen geen optie is. Het is aan te raden om een fiets mee te nemen, de afstanden op de camping kunnen namelijk relatief groot zijn.

Op camping Lanterna zijn verschillende villages te vinden. Op deze villages zijn facilteiten te vinden welke alleen te gebruiken zijn door gasten van het desbetreffende village.

Op camping Lanterna zijn echter zo veel faciliteiten te vinden dat je niks te kort zult komen. Het enige dat je eventueel te kort komt, is tijd.

Gasten waarderen het grote aanbod aan activiteiten en de verschillende zwembaden. De ligging aan zee zorgt dat je er leuk kunt snorkelen. Neem wel waterschoentjes mee want je zult over de kiezels moeten lopen..



Eigenschappen
Naam Valamar Camping Lanterna
Kroatië
Tar Vabriga
Type Hotel
Aanbieder Suntip-Nl
Accomodatie naam Valamar Camping Lanterna
Aantal dagen 7
Aantal nachten 6
Vertrekdatum 2026-04-08
Transport Vliegtuig
Regio Istrië