Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij DutchFlyGuys.
Het elegante hotel ligt centraal in het hartje van Barcelona, op slechts enkele miunte van de Gran Via.
Talrijke winkel- en amusementsmogelijkheden zijn gemakkelijk met het openbaar vervoer of te voet te bereiken. De 2 suites en de 69 tweepersoonskamers zijn verdeeld over 6 verdiepingen en zijn met een lift bereikbaar. De receptie is 24 uur per dag geopend. Service zoals een bagagedepot en een kluis draagt bij tot een comfortabel verblijf.
In het hotel is Wi-Fi verkrijgbaar. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Het verblijf beschikt over meerdere voor gehandicapten toegankelijke vrijetijdsbestedingen. Het hotel beschikt over faciliteiten voor rolstoelgebruikers.
Tot de overige voorzieningen van het hotel behoren een tv-ruimte en een bibliotheek. Wie met de auto komt, kan hem op het parkeerterrein van het verblijf parkeren. Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich een autoverhuur, een medische dienst, een transferservice, roomservice, een wekdienst en een wasservice. Gasten kunnen gratis van het dagblad gebruikmaken.
In het zakelijke gedeelte (businesscenter) zijn fax en projector voorhanden. Airconditioning en een verwarming zorgen voor een aangename luchtcirculatie in de kamers. De kamers beschikken over een tweepersoonsbed of een kingsize bed. Bovendien zijn een kluis, een minibar en een bureau beschikbaar.
Ook een thee-/koffiezetapparaat behoort tot de standaardvoorzieningen. Ook beschikbaar zijn een strijkset en een broekenpers. Door het comfortabele serviceaanbod met een telefoon met directe buitenlijn, een tv met satelliet-/kabelontvangst, een radio en Wi-Fi (kosteloos) staan verschillende mogelijkheden op het gebied van communicatie en entertainment ter beschikking. Tot de extra´s van de kamers behoren pantoffels.
De badkamers beschikken over een douche en een bad. Een föhn, een make-upspiegel, badjassen en een telefoon zijn voor het gemak van de gasten beschikbaar. De gasten genieten in de badkamers cosmetische producten en een handdoekenset. Er zijn ook rolstoelvriendelijke kamers met barrièrevrije badkamer beschikbaar.
Het hotel beschikt over gezinskamers en 71 niet-rokerskamers. Voor afwisselende recreatie en vrijetijdsbesteding staan de sport- en amusementsmogelijkheden van het hotel ter beschikking. De whirlpool in de zone met zwembaden biedt de nodige rust en ontspanning. Verschillende ontspanningsmogelijkheden zoals een fitnessstudio en massagebehandelingen zorgen voor de nodige afwisseling.
Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125551 Een niet-rokers restaurant, een koffiehuis, een bar en een pub behoren tot de culinaire faciliteiten. Dagelijks wordt als ontbijt en diner een veelzijdig buffet samengesteld, als middageten kan een menu worden besteld.
De volgende creditcards worden in het verblijf geaccepteerd: American Express, Visa, Diners Club en MasterCard..
| Naam | Hotel Acta Atrium Palace |
| Spanje | |
| Barcelona | |
| Type | Vakantie |
| Aanbieder | Dutchflyguys |
| Aantal dagen | 7 |
| Aantal nachten | 6 |
| Sterren | 4 |
| Accomodatie | Hotel Acta Atrium Palace |
| Vertrek | 2026-08-26 |
| Accommodatie Type | Hotel |
| Transport | Vliegtuig |
| Regio | regio Barcelona |